Pomiędzy łańcuchem Gorów, a pasmem Lubania w powiecie nowotarskim wije się piękna letniskowa wieś Ochotnica, jej lokalizacja sięga XIV w, a obszarowo jest największa w Polsce, albowiem wraz z odnogami liczy 38 km.

W centrum Ochotnicy w otoczeniu zieleni, nad rzeką znajduje się nasz pensjonat. Jego lokalizacja jest bardzo dogodna, gdyż jest w bliskiej odległości od przystanku autobusowego, głównej drogi, sklepu, jadłodajni, restauracji itp.
 
Serdecznie Państwa zapraszamy do nas, a w zamian oferujemy Państwu eleganckie i komfortowe 1.2,3 osobowe pokoje z indywidualnymi łazienkami oraz wyjściem na balkon. Ponadto każdy pokój posiada TV, radio oraz oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Do dyspozycji Państwa oddajemy kuchnie wyposażoną w lodówkę, kuchenki, zastawę stołową i inne akcesoria niezbędne do przyrządzenia posiłku. Oferujemy Państwu również studio składające się z salonu z kominkiem i TV, sypialni oraz kuchni i łazienki. Do dyspozycji prywatny parking i grill z obszernym miejscem do biesiadowania w tonach szumu rzeki. Z balkonu rozciąga się widok na park, rwący potok i piękne górskie krajobrazy.
Pokoje z indywidualnymi łazienkami:

Studio składające się z salonu z kominkiem:

Latem oferujemy Państwu kąpiel i opalanie się nad przepływającym opodal strumykiem, spacery po górskich szlakach, a wieczorem grillowanie w towarzystwie góralskiej muzyki.

Dla chętnych przygód proponujemy przejażdżkę dorożką zakończoną pieczeniem barana.
W pochmurne dni można zwiedzić muzeum lub wypoczywać i bawić się w kawiarni.

Przed budynkiem znajduje się plac zabaw

Zimą natomiast organizujemy kuligi z pochodniami zakończone ogniskiem.
W niewielkiej odległości od naszego pensjonatu znajdują się stoki z wyciągami narciarskimi, gdzie w gronie znajomych można miło spędzić czas.


Posiadamy również drugi dom, w którym oferujemy Gościom pokoje do wynajęcia oraz dużo miejsca do rekreacji.

   
  HOME | OFERTA | ATRAKCJE REGIONU | KONTAKT i LOKALIZACJA
  © "TURBACZ" Pokoje gościnne - Ochotnica Górna. Realizacja: Verakom